czwartek, 9 sierpnia 2012

gdy brak czasu na szycie
Przepis na woreczki lawendowe na szybko: lawenda w moim ogródku dopiero kwitnie, a na szycie czasu brak J

Do woreczków wykorzystałam susz lawendowy, można go zakupić w Lawendowej Galerii ( http://www.lawendowa-galeria.blogspot.com/) oraz okrągłe serwetki bawełniane i szydełkowe zakupione w second handzie za symboliczne pieniądze. A więc przeciągamy sznurek przez szydełkową serwetkę dookoła, z góry kładziemy bawełnianą serwetkę lub kawałek materiału, sypiemy lawendę i ściągamy całość oraz wiążemy kokardkę. Zapachowy woreczek gotowy J

6 komentarzy:

Jyndza pisze...

Woreczki ze serwetki - fantastyczny pomysł.
Zazwyczaj przy braku czasu jesteśmy bardziej kreatywni.

Chenia pisze...

Świetny pomysł :) Urokliwe te woreczki :)

Barbara Stradowska pisze...

Widzę w tym jeszcze jeden plus- takie szybki przydaś nie zepsuł serwetki, można będzie odzyskać kiedyś do jeszcze innego zastosowania. Jakie sprytne!

TworzymyInaczej pisze...

Extra. Moją lawendę zalał mąż doszczętnie i nic z niej nie będzie bo zgniła :( ehhh te chłopy ;)

Ewa pisze...

Co za czasy, pogoda marna, u mnie lawenda kwitnie tak , że koty płaczą:-) po prostu brakuje im słońca!!! Chyba faktycznie trzeba się udać do sklepu po susz. Na jesieni zasadzę lawendę w ogrodzie zimowym,chociaż nie wiem czy to coś da....? Pozdrawiam!

Magnolia 57 pisze...

Witaj !!!

Pomysły godne podziwu, prace pięknie wykonane, dziewczyno kiedy Ty to wszystko robisz? Superman + 3 aniołki? a tak wogóle to sypiasz kiedy? Nie mogę się nadziwić jak pięknie Tworzysz i wspaniale sobie z tym wszystkim radzisz!
Pozdrawiam serdecznie, Magnolia57