poniedziałek, 2 stycznia 20121 roczny aniołek


5 letni aniołek


13 letni anioł

fot. Radek Czekaj notstudio.com

Witam wszystkich w Nowym roku!
Na jakiś czas, pewnie nie zbyt długi robię przerwę w twórczości, żeby odpocząć po okresie bombkowym , a niedługo przestąpić do okresu jajecznego:)). Mam też trochę zaległości w filcowaniu, sutaszu, barwieniu i szyciu, muszę skończyć parę prac, które zaczęłam, tylko gorzej z czasem. Do tego wszystkiego za 3 tygodni pierwszy egzamin na uczelni i kilka prac domowych, więc musze się przygotować. A oczywiście oprócz tego wszystkiego podstawowa praca, dom i trójka aniołków. Ale przynajmniej się nie nudzę. Podstawa-dobra organizacja czasu i zdrowie, a jak są chęci to wszystko da się zrobić:).
Propo aniołków....


Dziś przedstawiam tylko kilka ich zdjęć z ostatniej sesji rodzinnej w bardzo fajnym studium http://www.notstudio.com/, które polecam tym kto chciałby mieć fajną pamiątkę. A co najważniejsze-fotograf kreatywny i profesjonalny, no i wreszcie na zdjęciach jest normalne tło, a nie park z szarym jeziorkiem lub schody. Sesja została zrobiona przed Świętami z okazji roczku najmłodszego aniołka-misia:)).

5 komentarzy:

TworzymyInaczej.pl pisze...

ale dużo masz Aniołków :) jejku podziwiam bo dla mnie to heroizm.
Odpoczywaj kochana. Należy Ci się tyle poczyniłaś i jeszcze trójeczka WOW!!
buziaki

TworzymyInaczej.pl pisze...

aaa i zapomniałam o sesji.Piękne zdjęcia i Ty na tym zdjęciu...jakoś tak cieplej Ciebie na nim odbieram ;)

Avelina pisze...

Piękne zdjęcia, macie wspaniałą pamiątkę.

Koraliki Beaty pisze...

super zdjecia. uwielbiam takie sesje. a maluchy sldoziaki... no moze dwa maluchy bo starszak to juz prawdziwy przystojniak :)

pracownia-filcer pisze...

Zawsze dla matki jej dzieci są najpiękniejsze, ale Twoi są naprawdę uroczy, mają to coś, każdy z nich. Najmłodszy , to Twoja kopia, czy się mylę? Bo i średni ma Twoje rysy, a oczy każdy z nich... nie wiem już sama, musiałabym poznać Twojego supermena:)Roksano, też się cieszę, że Cię poznałam w realu:) Ilekroć Cię wspomnę, podziwiam Twoją organizację dnia. Możesz stanowić wzór do naśladowania dla nie jednej matki:)
ZDROWIA dla całej Twojej rodzinki, a z resztą podołasz, prawda?
Pozdrawiam cieplutko:)